همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
خانه های پیش ساخته ضد زلزله فولاد سبک دو طبقه خانه تک خانواده
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
AS/US ساختار قاب فولاد سبک ویلا های پیش ساخته ای خانه های مدرن مدولار صرفه جویی در انرژی
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه پیش ساخته استاندارد ایالات متحده ساختار فولاد سبک ویلا لوکس خانه مسکونی پیش ساخته
| ساختار اصلی: | سازه فولادی سنج سبک |
|---|---|
| مساحت کل: | 222 |
| داستان ها: | 2 |
فولادی سبک 300 متر مربع و با استانداردهای استرالیا ساخته شده
| Use: | Villa,House,Hotel |
|---|---|
| Material: | Steel,Sandwich Panel |
| Door: | Steel Security Door |
پروژه استاندار استیل سبک استرالیایی خانه های پیش ساخته A Kitset
| سازه فولادی: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| عایق داخل قاب فولادی: | پشم شیشه R3.5 * 100 میلی متر |
فولاد سبک فریم ویلا پیش ساخته و کیت های خانه ماژولار برای اروگوئه
| مواد قاب: | خانه اسکلت فولادی سبک |
|---|---|
| جوشکاری خارجی: | پنل ALC 50 میلی متری / برد WPC |
| عایق: | پشم شیشه EPS |
خانه ساختمانی مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
طراحی خانه موردن ویلا پیش ساخته / فریم فولادی پیش ساخته توسط سازندگان فریم فولادی
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| مواد عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
صرفه جویی در انرژی مقرون به صرفه خانه های پیش ساخته ساختار فولادی ویلا های پیش ساخته فولادی
| استفاده کنید: | ویلا، خانه |
|---|---|
| مواد: | استیل، ساندویچ پانل |
| درب: | درب امنیتی فولادی |
ساخت سریع خانه فولادی با آشپزخانه / سیستم های ساختاری فولادی
| قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

