همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ steel frame houses ] همخوانی داشتن 1202 محصولات.
خانه های اسکلت فولادی سبک پیش ساخته بادوام، خانه های مقاوم در برابر زلزله خوب
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پشم شیشه |
خانههای پیشساخته با قاب فولادی سبک مقاوم در برابر باد (ایالات متحده/نیوزیلند) - خانه تکخانواری
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
دو طبقه خانه های ماژولار ویلا فابریک فولادی با تزئینات زیبا
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
ساختمان های پیش ساخته مقرون به صرفه کاخ ها، آپارتمان های مادربزرگ ها و خانه های فولادی
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
خانه پیش ساخته مقرون به صرفه ویلا خانه چوبی سبک با پنجره های کشویی PVC
| نوع: | ساخت مسکن مقرون به صرفه |
|---|---|
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
خانه ساختمانی استرالیایی سبک استیل خانه های ماژولار
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| کاشی سقف: | آسفالت سقف شینگل کاشی |
| عایق داخل قاب فولادی (فریم دیوار، سقف): | پشم شیشه R3.5 * 100 میلی متر |
خانه پیشساخته با اسکلت فولادی سبک، مدرن، 4 خوابه، 2 طبقه | خانه تکخانواری پیشساخته
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه ساختمانی مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد مدرن فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک فولاد سبک
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ویلای لوکس خانه با قاب فولادی سبک پیش ساخته با کیفیت سازگار با محیط زیست برای خانواده
| ساختار: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| سقف: | سد بخار برای سقف |
| روکش دیوار خارجی: | پنل ALC 75 میلی متری |
AS / NZS / ایالات متحده آمریکا ساختمانی از فولاد سبک
| نوع: | خانه های تک خانواده |
|---|---|
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
| رنگ دیوار بیرونی: | گزینه ها |

