همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ steel frame houses ] همخوانی داشتن 1186 محصولات.
اتحادیه اروپا/ایالات متحده آمریکا/NZ/استرالیا سوله ماشین فلزی پیش ساخته فولادی سبک استاندارد شیروانی / گاراژ قابل حمل برای پارکینگ
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
کارخانه کوچک مستقیم مدرن پیش ساخته سبک گج فولاد پارک خانه کیت خانه ماژولار
| متریال قاب: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm قاب فولادی |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری/بورد WPC |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
AS/NS ساختار فولادی سبک ، خانه های بنجالو ساخته شده ، خانه های ماژولار ویلا
| قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
ICC EN-1090 فولاد سبک خانه های ویلایی لوکس دو طبقه با وانش و دوش
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های کوچک NZ: زندگی پایدار و انعطاف پذیر - کابین های فاکس AS / US کیت خانه های فولادی ماژولار
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| دیوار: | برد WPC |
| کف: | کفپوش چند لایه |
خانه های کوچک NZ: زندگی پایدار و انعطاف پذیر - کابین های فاکس AS / US کیت خانه های فولادی ماژولار
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| دیوار: | برد WPC |
| کف: | کفپوش چند لایه |
ویلا سازه فولادی پیش ساخته صرفه جویی در مصرف انرژی، ویلا پیش ساخته مدرن برای خانواده
| متریال قاب: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه کوچک کیت موبایل فولاد سبک استودیو باغ پیش ساخته سایز ۲۰ متر مربع
| اندازه: | 20 متر مربع |
|---|---|
| چوب کلید: | کیت خانه چوبی |
| استفاده: | تعطیلات / استراحتگاه / دفتر |
خانه ایزولیشن فلزی خانه ایزولیشن فلزی خانه ایزولیشن فلزی خانه ایزولیشن فلزی خانه ایزولیشن فلزی
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| استفاده کنید: | دفتر، خانه |
| نام: | بیمارستان صحرایی |
ویلا های لوکس ساخته شده با طراحی دو طبقه از فولاد سبک با مواد عایق گرما
| درخواست: | خانه ساخته شده از فولاد، انبار سازه های فولادی، استفاده خانوادگی و غیره |
|---|---|
| رنگ: | اختیاری، ساخته شده توسط مشتری |
| اندازه: | سفارشی، به عنوان نیاز cient |

