همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ prefab metal buildings ] همخوانی داشتن 532 محصولات.
40 فوت خانه کوچولو روی چرخ ها
| برای: | هتل/خانه باغ |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
ساختمان پیشساخته مدرن ارزان با سازه فولادی، خانه پیشساخته با سیستم پنل
| دیوار بیرونی: | ورق فلزی |
|---|---|
| روکش دیواری بیرونی: | پنل ALC 50 میلی متری |
| فیلدهای کاربردی: | صنعتی/تجاری/مسکونی |
خانههای پیشساخته با قاب فولادی سبک برای بلایای طبیعی، کیتهای خانههای پانلی برای ویلای پیشساخته
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های پیش ساخته اقتصادی، خانه پیش ساخته مدرن برای خانواده
| ساختار اصلی: | ساختار اصلی |
|---|---|
| متریال دیوار: | پانل الک / روکش فیبر سیمانی + تخته MGO / تخته گچی |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
قاب فولادی سبک پیش ساخته خانه کوچک روی چرخ AISI S100 AS/NZS 4600، استاندارد استرالیا
| main material: | light steel G550GD AZ150 0.75mm |
|---|---|
| Window and doors: | glass alu. window and laminated door |
| Roofing: | 0.5mm colorbond sheet |
خانه ی ساخته شده با پنجره های بزرگ.
| استفاده: | خانه، ویلا، اداری |
|---|---|
| رنگ: | سفید، می تواند سفارشی شود |
| اندازه: | الزامات مشتریان، استاندارد یا سفارشی |
خانه های ماژولار خانه های پیش ساخته ای ساختمانی فولاد سبک ساختمان های آپارتمانی با استاندار استرالیا
| نوع: | خانه شهری 6tets در استرالیا |
|---|---|
| دیوار خارجی: | چاقو 22 میلی متری |
| عایق بندی: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانه های ماژولار پیش ساخته شده خانه های کوچکی روی چرخ برای کمپینگ
| برای: | هتل/خانه باغ |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
خانه کوچک مدرن پیش ساخته شده و سازندگان خانه کانتینر خانه ماژولار
| نام: | کوئینزلند 2524 تن |
|---|---|
| اندازه: | 2350*8000 میلی متر |
| تایپ کنید: | خانه کوچک روی چرخ |
کیت های خانه های پیش ساخته مدرن روکش فلزی Wpc
| ماده قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / برد WPC / سیمان فیبر |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

