همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ portable granny flats ] همخوانی داشتن 69 محصولات.
کیت های خانه پیش ساخته هتل استاندارد Q550 با قاب فولادی سبک
| نام محصول: | هتل پیش ساخته |
|---|---|
| استفاده: | خانه، هتل |
| ساختار: | قاب فولاد |
پنل آلومینیومی دیواری بیرونی پوشش هتل پیش ساخته فولاد سبک قاب خانه گنبد خانه کابین
| نام محصول: | هتل لوکس پیش ساخته |
|---|---|
| استفاده: | خانه، هتل لوکس |
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
قاب فولاد سبک کابین متحرک هتل قبله ساختمانی خانه فولاد سبک کیت خانه ماژولار
| استفاده کنید: | هتل ، خانه ، کیوسک ، غرفه ، دفتر ، مغازه ، ویلا ، کارگاه ، کارخانه |
|---|---|
| طراحی: | طراحی مشتری قابل قبول است |
| رنگ: | تقریباً هر رنگ چوبی |
استرالیا خانه های پیش ساخته ساختار فولادی ماژولار ویلا مدرن خانه های پیش ساخته مقرون به صرفه
| استفاده: | ویلا |
|---|---|
| مواد: | فولاد |
| نام محصول: | ویلای پیش ساخته، خانه فولادی پیش ساخته |
پوشش WPC Ultra Modular خانه کوچک پیش ساخته باغ استودیو خانه در قاب فولاد سبک
| قاب دیواری: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | روکش WPC |
| پنل سقفی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
خانه گنبد چوبی پیش ساخته: یک خانه گنبد درخت برای Airbnb
| خرپای سقف: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| مانع بخار: | سد بخار طبیعی |
| خط گوشه: | Conic/Gypsum Conic 50 میلی متری |
خانه ساختمانی با قاب فولادی سبک
| قاب فولادی: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| دیواره خارجی: | Ext. خارج wall Cladding,Vapor barrier,Basic insulation روکش دیوار، مانع بخار |
| دیوار داخلی/پارتیشن: | پنل دیواری داخلی |
خانه پیش ساخته مدل دار قاب فولادی سبک بنغال فوق آب خانه قاب فولادی سبک
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| دیوار بیرونی: | سد بخار |
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
کیت های خانه ماژولار با قاب فولاد سبک بسیار قابل تنظیم: راه حل های استودیوی باغ و کابین
| قاب فولاد: | فولاد سبک AZ150 G550 |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
| زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متری |
قاب سبک فولادی استودیوی باغ خانه.
| قاب: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | روکش WPC |
| پنل دیواری داخلی (منطقه خشک): | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |

