همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ modern mobile homes ] همخوانی داشتن 327 محصولات.
سیستم فریم فولاد سبک خانه های متحرک مدرن خانه های تاشو مدل سازی شده
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75m/0m.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | روکش رنگی / پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه متحرک استاندارد فولاد سبک اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا خانه های متحرک مدرن
| قاب دیواری: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| عایق اولیه: | پشم شیشه R2.5 |
| پرداخت دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |
خانه های متحرک پیش ساخته سازگار با محیط زیست سفید / خانه های متحرک چوبی سبک فولادی
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| روکش دیوار: | تخته Colorbond + MGO / تخته گچی |
| مواد عایق: | پشم شیشه یا ساندویچ EPS/XPS/PU |
خانه های پیش ساخته استاندارد اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا خانه های فرعی ارزان قیمت خانه های ساخته شده
| دیواره خارجی: | روکش WPC |
|---|---|
| پنل دیواری داخلی: | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
| طبقه: | کفپوش لمینت 9 میلی متر |
ساخت پیش ساخته از فولاد سبک قاب ماژولار خانه مدرن خانه فولد
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | روکش رنگی / پانل ALC 100 یا 50 میلی متر / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های متحرک پیش ساخته خانه های جدید ساخته شده برای Granny Flat
| خارج روکش دیوار: | روکش WPC |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه خشک): | پانل دیواری یکپارچه / تخته گچی |
| زیر طبقه همکف (در صورت وجود): | ورق CFC 15 میلی متری |
استرالیا خانه هاي قابل پوشش و جابجا شده در يک طبقه
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
خانه های متحرک پیش ساخته قابل سکونت با قاب فولادی سبک / خانه های متحرک سفارشی سبز برای خانواده
| دیواره خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / برد WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75 میلی متر / 0.95 میلی متر / 1.15 میلی متر با پوشش روی AZ150 |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
خانه های متحرک پیش ساخته با کف لمینت / سقف رنگی / روکش دیوار PVC
| ساختار اصلی: | فولاد گیج سبک |
|---|---|
| روکش دیوار: | تخته Colorbond + MGO / تخته گچی |
| مواد عایق: | پشم شیشه یا ساندویچ EPS/XPS/PU |
خانه های متحرک پیش ساخته قابل حمل
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |

