همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ light steel prefab tiny cabins ] همخوانی داشتن 94 محصولات.
کابین لوکس با طراحی قاب فولاد سبک، واحد هتل پیش ساخته خانه های کوچک ماژولار
| رنگ: | سفارشی |
|---|---|
| اندازه: | 7.*3.4 متر |
| درب: | درب کشویی دو شیشه ای PVC |
طراحی قاب بندی خانه فولادی سبک واحد هتل پیش ساخته خانه های کیت قابل حمل ساختمان کوچک
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm roof truss |
|---|---|
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |
| Ceiling: | 22mm Batten |
خانه ساختمانی سبک فولادی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمانی ساختمان
| قاب دیواری: | فولاد سبک AZ150 G550 0.75mm |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه مرطوب): | ورق CFC 9 میلی متری / پانل دیواری یکپارچه |
| کفپوش برای طبقه همکف (منطقه مرطوب): | کفپوش وینیل 1.5 میلی متری / کاشی و سرامیک |
قاب سبک فولادی استودیوی باغ خانه.
| قاب: | AZ150 G550 فولاد سبک 0.75 میلی متر |
|---|---|
| خارج روکش دیوار: | روکش WPC |
| پنل دیواری داخلی (منطقه خشک): | صفحه دیواری یکپارچه/تخته گچ |
خانههای پیشساخته مدرن فولادی سبک مدولار، واحدهای هتل گنبدی پیشساخته
| ساختار: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| لایه تقویت کننده سقف برای سقف: | صفحه 15 میلی متر OSB |
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
AS/NZS/USA استاندارد مدرن خانه کوچک پیش ساخته شده - کابین خانه کوچک ماژولار
| کسب و کار: | امکان ایجاد سریع فضای زندگی را فراهم می کند |
|---|---|
| سازه فولادی سبک: | تیرچه کف فولادی AS1397 G550 Z275 0.95mm |
| سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
کپسول فضايي لوکسخانه کوچک روی چرخ خانه چوبی سبک سفارشی
| قاب: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| شاسی:: | سفارشی |
| دیواری بیرونی: | پانل کامپوزیت آلومینیومی |
هتل گلیشیر مناسب برای گذرگاه های سازگار با محیط زیست
| قاب: | ساختار دیواری AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| قاب شاسی فولادی سنگین: | قاب شاسی فولادی سنگین |
| دیواری بیرونی: | پانل کامپوزیت آلومینیومی |
خانه های کوچک ساخته شده با چرخ به فروش می رسد
| حمام: | دوش / توالت / سینک |
|---|---|
| کفپوش ناحیه خشک: | کفپوش MDF 9 میلی متر |
| ارتفاع: | <4 متر |
از قبل ساخته شده و آماده برای حمل با حمام
| ساختار: | قاب فولادی سبک |
|---|---|
| روکش دیوار خارجی: | ساندویچ پانل PU فلزی |
| روکش دیوار داخلی: | پانل دیواری یکپارچه |

