همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
کلید واژه ها [ beach house bungalow ] همخوانی داشتن 33 محصولات.
خانه ییلاقی ساحلی فولادی یک خوابه، کیت های خانه پیش ساخته کوچک، پایه فولادی سبک
| پایه: | تیر H و فونداسیون فولادی سبک |
|---|---|
| کف: | برد 12 میلی متری MGO و برد لمینت |
| دیوار بیرونی: | برد WPC و برد OSB |
خانه پیشساخته با قاب فولادی سبک، دفاتر، اقامتگاهها، کلبههای همهشمول، استراحتگاهها، خانه سیب
| قاب: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 روی و آلو. coated steel 0.75mm فولاد ر |
|---|---|
| پانل دیوار داخلی (منطقه مرطوب): | ورق CFC 9 میلی متری / پانل دیواری یکپارچه |
| کفپوش برای طبقه پایین (مساحت خشک): | کفپوش های SPC 8mm |
خانه ماژولار از پیش ساخته شده بنگال چوبی از قبل ساخته شده با قاب فولاد سبک
| ساختار: | ساختار دیوار AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| کاشی سقف: | ورق سقف 0.5 میلی متری Colorbond |
| نام: | خانه های ییلاقی ساحلی |
جزایر کوک خانه های پیش ساخته ای بنگال های سبک سبک فولاد فریم مواد صرفه جویی در انرژی
| درب: | درب امنیتی فلزی/درب کشویی PVC |
|---|---|
| بام: | پانل ساندویچ EPS/سقف فولادی/آسفالت |
| مواد قاب: | فولاد گیج سبک |
کلبه های ساحلی پیش ساخته با سازه فولادی سبک با نمای چوبی، خانه چوبی
| دیواره خارجی: | تخته WPC/سیمان فیبر |
|---|---|
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
| ماده سمی: | صفحه Mgoboard/ Gypsum+دیگران |
خانه های فولادی سبک پیش ساخته ساختمان های فلزی پیش ساخته مقاوم در برابر زلزله، خانه های ییلاقی ساحلی
| جزئیات بسته بندی: | بسته نرم افزاری / 40HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-45 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، Western Union |
بنگال های چوبی ساحل ماندگار: قاب فولاد سبک برای زندگی تعطیلات مدرن
| مواد قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| عایق: | پانل ساندویچ شیشه ای/EPS/XPS/PU |
| دیواره خارجی: | پانل 100 یا 50 میلی متر ALC/صفحه WPC/سیمان فیبر |
خانه های مدرنی ماژولار: خانه های فولادی پیش ساخته ضد زلزله و ویلاهای ساحل مقاوم در برابر باد
| دیوار بیرونی: | تخته روکش فیبر سمنت |
|---|---|
| دیوار داخلی: | تخته گچی 12 میلی متر / تخته 12 میلی متری MGO |
| کاشی سقف: | colorbond / زونا آسفالت |
خانه کوچک طراحی پایدار عقب نشینی پیش ساخته سبک فولاد قاب خانه باغ استودیو
| ساختار: | خرپا سقف AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| دیوار بیرونی: | پانل کامپوزیت پلاستیکی آلومینیومی |
| رنگ: | عدم وجود آبی 02 |

