همه محصولات
-
خانه فولادی پیش ساخته
-
ویلای پیش ساخته
-
کیت های خانه پیش ساخته
-
پناهگاه اضطراری قابل حمل
-
استودیو پیش ساخته باغ
-
خانه کوچک پیش ساخته
-
خانه پیش ساخته
-
خانه های متحرک پیش ساخته
-
خانه های مدولار پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی پیش ساخته
-
خانه های ییلاقی ساحلی
-
خانه ییلاقی روی آب
-
خانه های اسکلت فلزی سبک
-
ننه خانه استرالیایی
-
سوله ماشین فلزی
-
ساختمان های آپارتمانی پیش ساخته
-
بیمارستان صحرایی سیار
-
کابین
-
شاون ایگاناز کار با دیوید لذت بردم. او فردی سخت کوش بود و به راحتی با او کنار آمد. او همیشه نگرش عالی داشت و در کاری که انجام می داد ماهر به نظر می رسید. -
دنیز نیومندیوید یک فرد فوق العاده برای کار است، او همیشه به درخواست ما پاسخ می دهد و در هنگام تحویل سریع است. ما او را در هر زمان توصیه می کنیم. -
شان عقیلیدیوید یک مالک برجسته است که در پاسخگویی به مشتریان بسیار مسئولیت پذیر، آگاه و سریع است. -
مایکل کرنزمن دیوید را از خانه هوشمند Deep Blue برای افرادی که به دنبال راه حل های مسکن با قاب فولادی هستند که می توانند به هر نقطه از جهان ارسال شوند، به شدت توصیه می کنم. -
گریکار تیمی دیپ بلو بسیار جدی و مسئولانه است، من به آنها اعتماد دارم. -
بابچه تیم فوقالعادهای، من خوشحالم که شریک هستم، و همچنین خوشحالم که در زندگی با هم دوست شدم. -
علامت گذاریمن از همکاری با deepblue بسیار خوشحالم و در آینده به همکاری ادامه خواهم داد.
خانه های پیش ساخته ای استرالیایی استاندارد شیشه ای پنجره های درب امنیتی فلزی ساختار فولاد سبک
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
|---|---|
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
| جنس سقف: | MGOboard/ تخته گچی + سایرین |
خانه پیش ساخته ماژولار خانه تک خانوادگی با قاب فولاد سبک
| جزئیات بسته بندی: | 40 HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
AS/US Standard Light Steel Villa ♪ خانه ی تک خانوادگی لوکس ساخته شده
| رنگ دیوار بیرونی: | برد wpc |
|---|---|
| منطقه: | 360.2 متر مربع |
| اتصالات دیگر: | توالت ، دستشویی ، دوش ، آشپزخانه و غیره |
خانه پیش ساخته عمارت لوکس با کیت خانه پنل شده ویلای فولادی سبک AS/US
| خانه های پیش ساخته: | ویلای لوکس 3 خوابه |
|---|---|
| پنجره و در: | Double Glass Alum. آلوم دو شیشه ای. Sliding Windows ویندوز کشویی |
| دیواره خارجی: | پشم شیشه R3.5 * 100 میلی متر |
خانه ویلایی لوکس پیش ساخته با قاب فولادی سبک استاندارد AS/US کیت پنل
| جزئیات بسته بندی: | 40 HQ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 30-40 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
خانه های با کیفیت بالا و ویلایی با قاب فولاد سبک خانه های پنج طبقه ای با AS / US
| متریال قاب: | قاب فولادی سبک 0.75mm/0.95mm/1.15mm |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC، فیبر سمنت برد، پانل هبل، ساندویچ پانل سیمانی EPS |
| عایق: | پشم شیشه / پشم سنگ / EPS / XPS / فوم PU |
ویلا پیش ساخته لوکس، خانه پیش ساخته فولادی، کیت خانه پنل شده مقرون به صرفه
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
قاب فولادی سبک ساختمانی ویلا خانه سریع خانه تک خانوادگی آپارتمان
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
ساختمون تیل خانه ای از پیش ساخته شده است
| متریال قاب: | قاب فولادی 0.75mm/0.95mm/1.15mm با پوشش روی AZ150 |
|---|---|
| دیوار خارجی: | پانل ALC 100 یا 50 میلی متری / تخته WPC / سیمان فیبر |
| عایق: | ساندویچ پانل پشم شیشه / EPS / XPS / PU |
خانههای پیشساخته لوکس، کیتهای خانه پیشساخته مدرن، خانه دبی با قاب فولادی سبک
| نام: | خانه دبی |
|---|---|
| سقف: | آسفالت سقف شینگل کاشی |
| دیواره خارجی: | پشم شیشه R3.5 * 100 میلی متر |

